SYSTEMY Grzewcze i Sanitarne

Tu jesteśmy: strona główna nowoczesne technologie centralne odkurzanie
Skontaktuj się
z nami


Telefon/fax:
62-733-19-83
Napisz do nas:
biuro@instalacje-kowalski.pl

Centralne odkurzanie

Jak to działa?

Jednostka ssąca jest zainstalowana w jednym z pomieszczeń gospodarczych budynku: piwnicy, garażu, kotłowni. Siecią rur jest ona połączona z gniazdami rozlokowanymi w różnych miejscach budynku. W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce lub użycia pilota, automatycznie uruchomiona zostaje jednostka ssąca. Odkurzanie następuje praktycznym, lekkim i elastycznym zarazem wężem wprowadzonym do gniazda ssącego a zakończonym odpowiednimi ssawkami lub szczotkami. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na skuteczne i nieskomplikowane odkurzenie praktycznie każdej powierzchni w budynku.

Dlaczego centralny odkurzacz?

Brak hałasu
Jednostka ssąca jest zainstalowana w oddalonym pomieszczeniu gospodarczym a zatem osoby przebywające w sprzątanych pomieszceniach nie są narażone na hałas z jakim mamy do czynienia w czasie pracy tradycyjnego odkurzacza.

Czyste powietrze wewnątrz i na zewnątrz budynku
System definitywnie eliminuje z pomieszczeń w których przebywają ludzie, brud, bakterie i mikrocząsteczki kurzu zawierające niebezpieczne dla życia roztocza. W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy przenośnych, kurz jest zasysany i natychmiast przenoszony z pomieszczeń do jednostki ssącej, gdzie następuje filtrowanie i później usuwanie zużytego, jednak w pełni oczyszczonego powietrza na zewnątrz budynku. Wnętrze domu i naturalne środowisko pozostają czyste.

Komfort użytkowania
Nie trzeba przenosić z miejsca na miejsce, ciężkiego, brudnego odkurzacza przenośnego. Korzysta się z lekkiego, długiego, docierającego do każdego miejsca węża elastycznego.

Nie trzeba marnować czasu na cotygodniową wymianę worków odkurzacza przenośnego. Raz na 5 - 6 miesięcy wystarczy wysypać kurz z pojemnego zbiornika, w którym możemy umieścić dla naszej wygody, zwykły worek foliowy.

Niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego, moc ssąca pozostaje cały czas na takim samym poziomie, w przeciwieństwie do odkurzaczy workowych, w których zużycie energii wzrasta a siła ssania spada, wprost proporcjonalnie do stopnia zapełnienia worka kurzowego.

Źródło:www.borysowski.pl
Start O nas Hurtownia Nowe technologie Wykonawstwo Realizacje Współpraca Galeria Praca Kontakt
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Kowalski Systemy Grzewcze i Sanitarne - wentylacja, klimatyzacja, systemy solarne, pompy ciepła, centralne odkurzanie, przydomowe oczyszczalnie ścieków.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Polityka Prywatności Cookies